Bursa Düğün Dış Çekimi ve Fiyatları

Bursa’ da düğün dış çekimi için uygun olan çok sayıda yer vardır. Bunların her biri için yapılacak çekimler farklılık göstereceğinden dolayı buna bağlı olarak fiyatlar da değişmektedir.

Bursa dış çekim için gelin ve damatlara farklı düğün paketleri hazırlanmıştır. Her çift bunlar arasından kendi bütçelerine ve isteklerine uygun paketi seçmekte özgürdür. Genellikle seçim yapılırken en iyi paketi en uygun fiyatlar üzerinden satın almak amaçlanır. Dış çekim fiyatları stüdyo çekimlerine kıyasla biraz daha yüksek olduğundan dolayı herkes kendine en uygun olanı tercih etmektedir. Elde edilecek karelere bakıldığında dış çekimlerin daha hoş olması bu çekimlere olan talebi günden güne daha da artırmaktadır.

Bursa Düğün Çekimi Fiyatları

Bursa düğün fotoğrafçısı tarafından yapılacak düğün albümü çekimlerinde fiyatlar özelliklere göre değişmektedir. Genellikle ödenecek olan ücret içerisinde bir büyük albüm, iki tane aile albümü, bir tane cep albümü gibi parçalar yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak gelin ya da damat bu paketin içerisine ekleme yapabilmektedir. Genelde çiftler paketlerinin içerisine resimli kupa ve kanvas tablo da dahil etmektedir. Bunlarda kullanılacak olan her bir fotoğraf gelin ve damat tarafından özel olarak seçilmektedir. Kullanılacak olan fotoğrafların çekimi yaklaşık iki ya da üç saat sürmekte olup bu ve buna benzer detayların hepsi en başta belirlenen ücretin içerisinde yer almaktadır.

Dış çekim mekanlarımız için tıklayınız.